Vikings

Vikings 2.Sezon Extended [Tr Altyazılı] Torrent İndir

vikings 990x557 - Vikings 2.Sezon Extended [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Açıklama:

Vikingler, tarihte de bulunan denizcilik ve savaşlarıyla meşhur olan bir halktır. Vikinglere İskandinavyalı korsanlarda denmektedir. 8-11.yüzyıllarda yaşamış olan vikingler bir çok yeri fethetmişlerdir.

Vikings diziside haliyle tarih ile ilgili bir dizidir. History kanalında yayınlanan Vikings dizisi; Viking Ragnar Lodbrok‘un hayatı ve hikayeleri çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ragnar Lodbrok Fransa ve İngilterenin korkulu rüyası haline gelmiştir. Hiç pes etmeden saldırmaktadır. Çiftçilik ile uğraşan Ragnar Lodbrok daha sonraları Vikinglerin başına geçmektedir ve daha sonra olaylar olaylar. İzlerken çok zevk alacaksınız.

Resimler:

vikings2.sezon  - Vikings 2.Sezon Extended [Tr Altyazılı] Torrent İndirvikings2.sezon 3 - Vikings 2.Sezon Extended [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 10
Oyuncular: Gustaf Skarsgård , Katheryn Winnick , Alexander Ludwig , Travis Fimmel , Clive Standen , Alex Høgh Andersen , Jordan Patrick Smith , Maude Hirst , Moe Dunford , Alyssa Sutherland , Linus Roache , Georgia Hirst , Jennie Jacques , Jonathan Rhys Meyers , George Blagden , John Kavanagh
IMDb: 8.6
Video Kalitesi: 
480p/1080p
Dosya Boyutu: 3.50 GB/36.21 GB

indir - Vikings 2.Sezon Extended [Tr Altyazılı] Torrent İndir*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.