The Walking Dead

The Walking Dead 3.Sezon [Tr Altyazılı] 1080p Torrent İndir

Açıklama:

The Walking Dead, çok popüler bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizide girdiği komadan uyanan ve dünyanın değiştiğini etrafta zombilerin dolaştığını gören bir şerif yardımcısının yaşadıkları anlatılmaktadır. Rick Grimes hastaneden çıkarak ailesini bulmaya çalışır ve bu sürede de hayatta kalmaya çalışır. Ailesini bulana kadar başka dostlar da edinen Rick Grimes zamanla kendi grubunu oluşturur.

The Walking Dead, aynı isimli kitaptan esinlenerek çıkmış bir dizidir. Zombiler ısırdıkları insanları da kendi gibi zombiye dönüştürmektedir. Ayrıca zombiler, kafadan vurulmadıkça yok edilmeyeceklerdir. Dizi de bu zombilerden kurtulmaya çalışan bir grubun mücadelelerini konu almaktadır. Grubun lideri; Dünya değişmeden önce şerif yardımcılığı yapan Rick Grimes‘dir.

Resimler:

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 16
Oyuncular: Andrew Lincoln , Norman Reedus , Melissa McBride , Chandler Riggs , Lauren Cohan , Danai Gurira , Steven Yeun , Alanna Masterson , Sonequa Martin-Green , Josh McDermitt , Christian Serratos , Seth Gilliam , Ross Marquand , Lennie James , Emily Kinney
IMDb: 8.5
Video Kalitesi: 1080p

Dosya Boyutu: 42.33 GB

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.