Stranger Things

Stranger Things 2. Sezon Tüm Bölümler [Tr Altyazılı] 720P Torrent İndir

Açıklama:

Dizi efektler olsun, ışıklar, mobilyalar, arabalar, saçlar vs. her şeyiyle 80lerde olduğumuzu bizlere hissettiriyor. Dizinin konusu ise şu şekilde; 4 kişilik bir arkadaş grubundan Will isimli karakterimiz esrarengiz bir şekilde kayboluyor. İşleri daha esrarengiz kılan olaylar ise sonradan ortaya çıkıyor. Çocuğun kaybolmasıyla birlikte korkunç deneylerin yapıldığı bir bölge ve ”Upside Down” isimli paralel bir evren keşfediliyor. Bu olaylar gerçekleşirken üzerinde deneyler yapılan bir çocuk olan Eleven da ailemize katılıyor. 4 kişilik arkadaş grubu olarak bahsettiğim bu çocuklar Eleven’a yardım ediyorlar ve onu aralarına alıyorlar.

Kısa kesmek gerekirse dizi fantastik, gerilim dizisi ve Netflix harikaları arasında yer almakta.

*İlk sezona ek olarak bu sezonda kayıp çocuk Will bulunuyor, fakat hala yaşadığı olayların etkisi geçmiyor ve esrarengiz şeyler yaşamaya devam ediyor. Eleven uzun bir yolculuğa çıkıyor ve orada kendisinden bir parça buluyor. Ayrıca bu sezon ”Dacre Montgomer ve Sadie Sink” isimli oyuncular diziye eklendi.

Resimler:

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 9
Oyuncular: Winona Ryder, David HarbourFinn Wolfhard , Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer 
IMDb: 9.3
Video Kalitesi: 720p

Dosya Boyutu:

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.