Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: Vengeance 2.Sezon [Tr Altyazılı] 720p Torrent İndir

Açıklama:

Spartacus dizisi gerçek bir olayı konu alan Amerikan dizisidir. Olay milattan önce 73-71 yıllarında Roma İmparatorluğunda geçmektedir. Spartacus karakteri, Trakyalı bir kölenin gladyatör olmasını ve özgürlüğüne kavuşmasını konu almaktadır. 22 Ocak 2010 tarihinde dizinin ilk bölümü çıkmıştır ve bu sezon tam 13 bölümden oluşmuştur. 2.sezon çekimlerine başlanacağı sırada ise Spartacus karakterini oynayan Andy Whitfield lenfoma hastalığına yakalanıp vefat etmiştir bu nedenle 2.sezonda Spartacus karakterini Liam McIntyre devralmıştır. 2.sezon gecikince 1.sezon ve 2.sezon arasına 6 bölümden oluşan bir ara sezon eklenmiştir. Bu sezonun ismi de Spartacus: Gods of the Arena olarak belirlenmiştir ve dizide yer alan karakterlerin oralara nasıl geldiklerini konu alan bir sezon olmuştur.
Dizinin konusuna biraz daha değinecek olursak bir gün Roma Ordusu Spartacus’u alır ve Glaber, köle olarak spartacus’u satın alır ve karısını da köle olarak Suriyelilere satar. Daha sonra Spartacus Ludus’a (Batiatus’un gladyatör okulu) girer ve savaşmaya başlar. Bu şekilde olaylar şekillenir spartacus karısını bulmak için çabalar, özgürlüğüne kavuşmak için çabalar. Özellikle sparcatus’un savaş ve liderlik kısmındaki yetenekleri dikkat çekmektedir. Dizi sizi içine çekecek ve tek nefeste bitireceksiniz. İzlediğim diziler arasında en beğendiğim dizi diyebilirim.

Resimler:

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 10

Oyuncular: Andy Whitfield , Lucy Lawless , Manu Bennett , Daniel Feuerriegel , Peter Mensah , Nick E. Tarabay , Viva Bianca , Liam McIntyre , Pana Hema Taylor , Cynthia Addai-Robinson , Dustin Clare , Heath Jones , Katrina Law , Ellen Hollman , Barry Duffield , Kelvin Taylor

IMDb: 8.4

Video Kalitesi: 720p

Dosya Boyutu: 5.40 GB

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.