Sherlock

Sherlock 3. Sezon [Tr Altyazılı] 720P Torrent İndir

Açıklama:

Arthur Conan Doyle’nin yazmış olduğu kitaplardan esinlenerek oluşturulmuş dizidir. Sherlock tesadüf eseri (kitapta bu şekil de değil) eskiden ordu da doktor olan John Watson ile tanışır. Sherlock kendisine bir ev arkadaşı aramaktadır ve bu sayede John Watson ile ev arkadaşı olurlar. İlişkileri bu sayede başlar ve kısa zaman sonra birlikte çalışmaya başlarlar. Cinayet vakalarının çözülmesinde polislere yardım etmektedirler. Sherlock’un pratik zekası ve Watson’ın askeri yeteneklerinin önünde kimse duramayacaktır.

Biraz da dizinin karakterlerinden bahsedeyim. Sherlock; dizinin baş karakterlerinden olan Sherlock pratik zekası ile ön plana çıkıyor. Olayları çözerken uyguladığı metotlar ve beyninin çalışma şekli onu dizideki diğer karakterden üstün kılıyor. John Watson; Sherlock’un en yakın arkadaşı ve yardımcısıdır. Doktor olan karakter orduda da görev yapmıştır ve Afganistan savaşında da bulunmuştur.

Resimler:

Fragman:

Ek Bilgiler:

Bölüm Sayısı: 3

Oyuncular: Benedict Cumberbatch , Martin FreemanUna StubbsRupert Graves, Louise Brealey, Mark Gatiss, Andrew Scott, Vinette Robinson Sgt, Tanya Moodie, Jonathan Aris

IMDb: 9.2

Video Kalitesi: 720p

Dosya Boyutu: 11.3gb

Kırık Link Bildir!

*Açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra "Reklamı Geç" butonuna tıklayın.

Yorum Yap

Yorum yapmak için tıkla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.