Game of Thrones

Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir

game of thrones season 8 2019 tc 990x557 - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Açıklama:

Sözde fantastik bir dizi ama her köşesi tarih kokmakta. Dizinin temel olarak konusu şu şekilde; dizinin içinde bulunduğu coğrafya yazların kışlara oranla kısa sürdüğü, bitmeyecek kadar uzun kışların yaşandığı bir bölge.

Dizideki ortam çeşitli bölgelerden oluşuyor ve bu bölgelerin her biri birbirleriyle güç savaşı içirisindeler, fakat Demir Tahta da fazlasıyla sadıklar. Dizideki hanedanlıklar şu şekilde; Arryn’ler, Baratheon’lar, Greyjoy’lar, Lannister’lar, Martell’ler, Stark’lar, Targaryen’ler, Tully’lar ve Tyrell’ler.

Bilmeyenler için kısaca ”Demir Taht” hakkında da biraz bilgi vereyim. Demir Taht, 7 krallıkta hüküm süren kralların tahtıdır. Büyük bir odanın içinde bulunur ve burada Kral tarafından adalet dağıtılır.

Görseller:

game og thrones 8 season 2 - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndirgame og thrones 8 season 1 - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir game og thrones 8 season 3 - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir

Fragman:

Oyuncular: 

Emilia Clarke , Peter Dinklage , Kit Harington , Lena Headey , Sophie Turner , Maisie Williams , Nikolaj Coster-Waldau , Iain Glen , Alfie Allen , John Bradley , Aidan Gillen , Conleth Hill , Gwendoline Christie , Liam Cunningham , Isaac Hempstead Wright , Jerome Flynn , Nathalie Emmanuel , Rory McCann , Julian Glover , Ben Crompton , Daniel Portman , Carice van Houten , Kristofer Hivju , Jacob Anderson , Charles Dance , Natalie Dormer , Jack Gleeson , Michelle Fairley , Ian McElhinney

IMDb: 9,5

Kırık Link Bildir!

*Linke tıkladıktan sonra açılan sayfada 5 saniye bekledikten sonra “Reklamı Geç” butonuna tıklayın.

Dosya Adı Dosya Boyutu İndirme Linki
Game of Thrones S08E02 720p 1.3 GB torent - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir
Game of Thrones S08E02 1080p WEB 3.5 GB torent - Game of Thrones 8. Sezon 2.Bölüm [Tr Altyazılı] Torrent İndir